25 Eylül 2023 Pazartesi

beggining

  Bugün kuzumu yolcu ettim. O da ben de bugünü iple çekiyorduk. Gerçekten artık yeni bir hayatı olacak. En azından eski hayatıyla çok daha az muhatap olacak. Onun için çok mutluyum, heyecanlıyım. Daha az görüşecek olmamız, sürekli özleşmemiz gibi şeyleri artık dert etmiyorum. Onun buna ihtiyacı vardı ve en güzel senaryo buydu. Umarım bir ömür devam edeceğimiz o ilişkiyi kurmuş oluruz ve ben de kazanıp yanına giderim. Hazırlığı atladığım taktirde 1 sene farkımız olucak sadece.

Gerçekten çok özel bir kuşun o kafesinden kaçmasını izliyor gibiyim. Mental açıdan bile olsa en ufak desteğim olduysa çok mutluyum. Hiçbir zaman ona hak ettiği gibi davranılmadığını, güvenilmediğini, sahiplenilmediğini biliyorum. Umarım ben ona hak ettiği her şeyi verip en güzel şekilde davranıyorumdur.

Öte yandan blog yazmak garip geliyor şu an. Önceki hayatımla tamamen yabancılaşmış vaziyetteyim. Açıklayamıyorum ama mutluyum, hiç olmadığım kadar. 2023 galiba hayatımın yılı oldu. Onunla birlikte olmak bile yeterdi bu yılın favori yılım olması için. Aynı zamanda fazlaca olan sorunlarımın büyük bir kısmını çözdüm. 

Mutsuzluğuna ortak olmuş olduğum gibi mutluluğuna da ortak olacağım. Yarından itibaren bir rutin kuruyorum. Belki haftalık, aylık olarak buraya rapor yazarım. 

Ve bu hem kendime hem başkalarına verip de tutmadığım vaatlere nokta koyan bir karar olacak. 

Alperen cuma günü gidene kadar sürekli bir aktiflik planları yapılıyor. Arkadaşı olarak bunlara katılırım. O gittikten sonra herkesin uğraşacağı rutinleri olacak ve benim olmayacak. O zamana kadar kendi rutinimi yaratmam lazım. İster istemez boşluğa düşeceğim herkes bir şeylerle uğraşırken ben boş kaldığım için.

Çok mutluyum. nasıl anlatırım bilmiyorum ama çok mutluyum.

Aşkımın büyük kısmı hayranlıktan beslendiği için kendimi denkleme almadığım, alamadığım çoğu şeyde bile çok mutluyum bu ilişkide.

Öte yandan bi süre daha büyük bir ihtimalle çekeceğim yetersizlik, aşağılık kompleksi durumu var. Rutine girdikten sonra yavaş yavaş gider diye düşünüyorum. Elbette gidecek.

Blog yazma tarzım değişti. Ona özenerek değiştirdim galiba. Ama böylesi bence çok daha samimi ve anlaşılabilir. Ne öyle kitap yazar gibi yazmışım, kim okuyacak?

Sonraki buluşmamızda vermek için çok güzel el emeği şeyler hazırlıyorum. Çok imreniyorum onun sanat tarafına. El işi konusunda biraz daha ilerlersem takı, kolye falan yapmayı düşünüyorum.

Yollarımız aynı Yönlerimiz aynı Sonlarımız aynı Nasıl kalalım ayrı? Aklımız aynı Fikrimiz aynı Zikrimiz aynı Bok kalırız ayrı
 

öyle yani son durum bu. bu kadar resmiyet yeter biraz da aşağıda kaynatayım


guzumboluluoldu. deliler gibi mutluyum. ne kadar mutlusun diye sorarsan yerden sigara bulmuş barış abiden daha çok mutluyum. 

ilk gününün nasıl geçtiğini dinlemek için sabırsızlıkla bekliyorum. umarım çok yorgun olmaz, ağrısı olmaz da anlatabilir.

inan bana sonunda kendin olabileceğin bir hayatın ilk adımını attın. çok mutluyum, tarif edemem.

simdisanasiiryazcam

-------

şu vakte kadar bildiklerim yanlış çıktı,

düşündüğüm eksik, 

ritim sesleri olur ancak üzüntümün resmi

onsuzluk içimde büyük bir keski


yokluğunun değiştirdiği şey hayatımın işleyişi

uyumama engel oluyorken dişlerimin titreyişi

sarılmayla geçecek olur muydu bu felaket hissedişim

kalp çarpıntısıyla anladım bu gönlümü ilk kaybedişim
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder