19 Ekim 2023 Perşembe

durum

 

19.10.2023

Son yazının üstünden fazlaca değişiklikler ve gelişmeler oldu. Havva ile iki kez tam bir rüya ve aşk masalı olarak nitelendirilecek biçimde buluşmamız oldu.

Dadaşlar mevzusu bitti. Gereğinden fazla tetiklenip korkmuşum. Bunda önceki müco olayının etkisi çok fazla. Travmam tetiklenmiş bildiğin.

Kadirle konuştum, kırgınlıklarımızı dile getirdik. Eskisi kadar görüşemesek de birbirimize sunacağımız fedakarlık ve dostluğun giderek toparlanıp eski haline geleceğine inanıyorum. Hayatımda ilkleri yaşadığım dönemde onu fazlaca ihmal edip hakkını yemişim, dostluğun hakkını verememişim.

Havva ile ilk buluşmamız gerçekten rüya gibiydi. Ayrıldıktan sonraki 5 gün boyunca gerçekliğine inanamadım bile diyebilirim. Yurt giriş saatlerine uygun bir bilet bulamadık. Ailesinin bunu bilmemesi gerekiyordu yoksa büyük sıkıntılar çıkabilirdi. Gece 3 arabasına bilet aldık. 8 saat boyunca beraber aştide kaldık. Ara ara dizimde ve koynumda uykuya daldı. 

Uyurken çok masum, şirin, tatlı ve güzel oluyor. Umarım ömrüm boyunca onun uykusuna tanık olabilirim. Aşti'nin her köşesine bir anı bıraktık. Nefret ettiğim o otogar benim hayatımın ilklerini ve en mutlu gününü yaşadığım yer oldu.

O benim hayatıma giren ilk kadın. Sonuncusu olması için de elimden geleni yapıcam. Ona o an söymemiş olsam da o gün benim ilk el ele tutuşmam, ilk sarılmam, ilk öpücüğüm ve nice ilklerimi yaşadığım gündü. Sonrasında bunu ona da söyledim. Çünkü fazla tecrübesiz ve garip olmuş olsam gerek gay oldugum konusunda az da olsa bir seferlik şüphe yarattı bu tecrübesizliğim. Bunu ona söylememe çok iyi oldu. Hem ben ilk mutluluğumu gizlemiyordum hem de o ilkim olmasının mutluluğunu yaşayabiliyordu. 

Otobüse binmeden önce biraz panik havası oldu. Otobüsü bilinmedik bir markadan seçtiğimiz için çok disiplinli çalışmıyorlardı. Geç geldiler ve korktuk kaçırdık ya da yanlış yerdeyiz diye. Otobüse binince rahatladık. Otobüste yol boyu el ele tutuşup parmak dansı yaptık. Yol boyu uyudu koynumda. 

Ertesi gün de saatlerce bolu otogarda kaldık. 14burda AVM ye gittik bolca güzel, romantik ve aşk dolu anlar yaşadık. Ayrılık zor geldi ikimize de. ilk buluşma böylece bitmiş oldu.

Sonraki buluşmada kampüse kaçak girdim, evrakta sahtecilik yaptık. Göl kenarında piknik sayılabilecek bir şey yaptık. Onunla bu kadar yakınlaşmak kadar güzel bir şey yoktu şu dünyada. Piknik bitti bana çiğköfte ısmarladı. Yolda güvenlik kandırdık falan. Stresli anlardı. 

İşimiz bitti durağa gittik otobüs gelmedi. Sonunda geldi otogara gittik. Ankaraya beraber döndük. Esma ile buluşmak istedi ama esmaya ulaşamadık. Benim eve geçtik. Annemle tanıştı. Ben mi yükseliyorum da birbirilerine çok benzetiyorum bilmiyorum ama sanki çok aynılar. Annemin de pazara gidecegi tutmuş evde yalnız kaldık. Ordan Gökçe ile buluştuk. Bizi bir gaybara götürdü. Tuvaleti çok acayipti korkutucu bi girişi vardı. Sanki korku evi gibiydi. Gay bar oldugunu karma tuvaletten ve tuvalette sevişen 2 kızdan anladım. Azıcık alkol alıp otogara koyulduk. Bindirdim ve gitti. 

Ha anlatmayı unutmuşum kızılaydayken hasanla denk geldik. aynı saatte işimiz bitiyordu ben havva'yı bırakıp kızılayda onla buluştum 10 dakika oturduk bu sefer tarık bir arkadaşıyla denk geldi. 4 kişi bindik metroya gittik. 


Buluşmalar böyle güzeldi işte.


2 gündür ise çok yoruldum. Havvanın ailesi az bucuk bir şeyler bulmuş bizim psikolojimizi sikecek kadar. Bugün bir şekilde doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama kurduğumuz tezgahı yürütmeye çalıştık. Dershaneye gittim. Esma ile buluştum. Benim telefonumdan ailesini aradık. Görünürde korkutucu bir şey kalmadı. 

Ama bugün gerçekten çok yorucuydu. Hem fiziksel hem mental açıdan. 10km yürümüşüm. Ama mental yorgunluk ve bıkkınlık çok daha fazla. Çok yoruldum. Odamda havva ile mahsur kalmak ve mümkünse 1 ay çıkmamak istiyorum. 

Kulak ağrım çok fazla. arada sanki kulak zarımı oyuyolar gibi ağrıyor. Bugün bu işi çözmek için hastane randevumu ektim ve 2 hafta randevu vermiyorlar gitmedigim için. Dayanabilecek miyim bilmiyorum. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder